TV – Γενικό
Πε 28/3
21:00
Πίσω Από Ένα Κλικ
Πε 28/3
22:00
Η Ιστορία της Ανθρώπινης Εξέλιξης - Κάτω από το νερό [ Sous l'eau ]
Πα 29/3
09:00
(E) Οι Γυναίκες με τα Μακριά Μαλλιά
Πα 29/3
17:00
Βόλεϊ Final 4 Κυπέλλου Ανδρών (Λάρισα)Παναθηναϊκός Α.Ο. - Ο. Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων (Α' Ημιτελικός)
Πα 29/3
20:15
Βόλεϊ Final 4 Κυπέλλου Ανδρών (Λάρισα)Ολυμπιακος Σ.Φ.Π. - ΠΑΟΚ(Β' Ημιτελικός)
Πα 29/3
22:30
Σώστε τα Δάση μας - Μάχη ενάντια στην παράνομη υλοτομία [The Fight Against Illegal Logging]
Πα 29/3
00:01
Μικροκύματα: Σύγχρονο Ελληνικό Animation
Πα 29/3
13:00
(E) Ο Ζητιάνος ΕΡΤ Αρχείο - Eπεισόδιο 4
Πα 29/3
23:00
Screw - Kύκλος Α' - Eπεισόδιο 4
Πα 29/3
02:00
WWE Smackdown
Σα 30/3
20:15
Βόλεϊ Final 4 Κυπέλλου Ανδρών Λάρισα - Τελικός
Σα 30/3
01:00
(E) Μικροκύματα: Σύγχρονο Ελληνικό Animation
Σα 30/3
11:00
Ταινία
Σα 30/3
20:00
Ταινία
Σα 30/3
00:01
Ταινία
Σα 30/3
10:30
(E) Τα Δελφινάκια του Αμβρακικού - Eπεισόδιο 9
Σα 30/3
13:00
(E) Πορτραίτα και Διαδρομές Ελλήνων Αρχιτεκτόνων ΕΡΤ Αρχείο - «Δημήτρης Πικιώνης - Ελιµπίσθηκα το ανέφικτο»
Σα 30/3
13:30
(E) Πορτραίτα και Διαδρομές Ελλήνων Αρχιτεκτόνων ΕΡΤ Αρχείο - «Κωνσταντίνος Δοξιάδης - Ένας ρομαντικός του πραγματισμού»
Κυ 31/3
23:45
Ταινία μικρού μήκους - 192 NAYSIKAA
Κυ 31/3
09:00
5η Συμφωνία του Πιοτρ Ιλίτς Τσαϊκόφσκι. Η Ορχήστρα Νέων της Ευρώπης υπό τη Διεύθυνση του Τζιαναντρέα Νοζέντα
Κυ 31/3
22:15
Γκαλά από το Βερολίνο (2022)
Κυ 31/3
11:00
Ελληνική Ταινία
Κυ 31/3
20:00
Ταινία
Κυ 31/3
00:01
Ταινία
Κυ 31/3
05:30
(E) Ο Έρωτας του Οδυσσέα - ΕΡΤ Αρχείο
Κυ 31/3
13:00
(E) Πορτραίτα και Διαδρομές Ελλήνων Αρχιτεκτόνων ΕΡΤ Αρχείο - «Δημήτρης Φατούρος, η ατελεύτητη αναζήτηση»
Κυ 31/3
13:30
(E) Πορτραίτα και Διαδρομές Ελλήνων Αρχιτεκτόνων ΕΡΤ Αρχείο - «Κλέων Κραντονέλλης - Η μεσογειακή αιθρία και ο ηλεκτρονικός Λεβιάθαν»
Κυ 31/3
21:00
(E) Καρυωτάκης ΕΡΤ Αρχείο Επεισόδιο 1ο και 2ο
Κυ 31/3
04:30
(E) Καρυωτάκης ΕΡΤ Αρχείο
Κυ 31/3
01:00
Ταινία
Κυ 31/3
13:00
Ελληνική Ταινία
Δε 1/4
09:00
Επιστροφή στην Ιταλία - Eπεισόδιο 1
Δε 1/4
23:00
Ο Μανάβης
Δε 1/4
16:30
Ταινία
Δε 1/4
21:30
Ταινία
Πε 28/3
20:37
Ταινία
Δε 1/4
00:50
Ξένη Σειρά
Δε 1/4
03:00
Ξένη Ταινία
Τρ 2/4
08:00
(E) Άγρια Πράγα
Τρ 2/4
09:00
(E) Επιστροφή στην Ιταλία - Eπεισόδιο 2
Τρ 2/4
11:30
H Αυστραλία με την Τζούλια - Eπεισόδιο 1
Τρ 2/4
15:30
(E) H Αυστραλία με την Τζούλια - Eπεισόδιο 1
Τρ 2/4
22:00
Ιερουσαλήμ Οργή και Πίστη - Το Βασίλειο [The Kingdom]
Τρ 2/4
23:00
Ξένη Ταινία
Τρ 2/4
01:00
(E) Άγρια Πράγα
Τρ 2/4
02:00
(E) H Αυστραλία με την Τζούλια
Τρ 2/4
16:30
Ταινία
Τρ 2/4
21:30
Ταινία
Τρ 2/4
23:55
Ταινία
Τρ 2/4
00:50
Ξένη Σειρά